Firma STADAM

Istnieje od marca 2001 roku. Od początku istnienia specjalizuje się w wprowadzaniu różnych urządzeń na Polski rynek. Jest przedstawicielem wielu zachodnioeuropejskich firm z kilku branż.

  • Pierwsza ważna wpółpraca

    W lipcu 2005 podjęła współpracę z holenderską firmą FIB Industeiele Bidrijven B.V., która była liderem w Europie Zachodniej wśród firm zajmujących się sprzedażą materiałów ze stali nierdzewnej. Posiadała bogaty asortyment włazów, armatury i aparatury. Główną grupą ich odbiorców stanowiły firmy produkujące wszelkiego rodzaju maszyny do przetwórstwa żywności a także firmy produkujące zbiorniki, silosy i cysterny. Niestety w pierwszej połowie 2008 roku firma FIB wycofała się z prowadzonej działalności handlowej.

  • Przedstawiciel dużych marek

    Bazując na doświadczeniu zdobytym w trakcie współpracy z FIB firma STADAM podjęła się przedstawicielstwa kilku europejskich producentów włazów, wzierników, lampek, zaworów bezpieczeństwa oraz odpowietrzników. Firma STADAM w swojej ofercie posiada tylko produkty produkowane w EU. Jest wyłącznym przedstawicielem kilku producentów włazów oraz wzierników. Miedzy innymi niemieckiego producenta wysokiej klasy włazów Zimmerlin Edelstahl Technik GmbH mających zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym i spożywczym. Lanthalux GmbH producenta wzierników, opraw oświetleniowych oraz akcesoriów – spełniających wymagania przemysłu chemicznego, farmaceutycznego czy kosmetycznego. Wszędzie tam gdzie wymagana jest aseptyczność, wysoka higiena i technika sterylna. Wiele elementów jest najnowszym osiągnięciem i oferują użytkownikowi wiele korzyści. Jest także przedstawicielem włoskiego producenta wyposażenia do cystern drogowych podlegających ADR - Aranci S.r.l. - która w grudniu 2012 roku uzyskała uznanie TDT.

  • Cysterny drogowe

    Firma Aranci S.r.l. od lat sześćdziesiątych specjalizuje się w produkcji i sprzedaży urządzeń do wytwarzania cystern drogowych i zbiorników ze stali nierdzewnej do transportu płynnych chemikaliów, materiałów sypkich, mas bitumicznych i środków spożywczych. Znany w całej Europie pod względem jakości i niezawodności swoich produktów. Wszystkie urządzenia są produkowane z certyfikowanych materiałów, produkowane i testowane zgodnie z międzynarodowymi zasadami.

0
Zadowolonych klientów
0
Producentów
0
Sprzedanych produktów